Yaşadığınız alanın zihninize olan etkilerinden farkında mısınız?

Yaşadığınız alanın zihninize olan etkilerinden farkında mısınız?

Yaşadığınız alanın zihninize olan etkilerinden farkında mısınız? Evinizi düzenlemeye başladığınız anda hayatınızın birçok konuda değişeceğine güvence verebiliriz. 

 

Düzenli bir ev, uyku bozukluğu ve odaklanma problemine fayda sağlar. 

 

Özellikle yatak odanızda bulunan fazla eşyalardan kurtulmaya ya da onları daha düzenli tutmaya çaba gösterin. Etrafınızdaki eşyalar size birçok şey anımsatıp, beyninizi düşünmeye itecektir bunun sonucunda kaygı, uyku ve odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz.   

 

Kafanızı toparlamaya yardımcı olur.

 

Odaklanmanızı önleyecek her şeyi toparlamayı deneyin, gözünüze batan her detayı. Rahatladığınızı ve çok daha rahat çalışabildiğinizi göreceksiniz.

 

Sizi başarıya yaklaştırır, zaman kaybının önüne geçer.

 

Sürekli bir şeyler aramaktan sıkıldığınıza eminiz. Acele ile hazırlanırken en sevdiğiniz kolyeyi dakikalarca aramaktan geç kalmayın, ya da tam çalışmaya başlamışken kaleminizi bulmak bu kadar uzun sürmemeli. Başarıyı bulmak, düzenliyken çok daha kolay. 

 

Evdeki tozlardan, buna dayanan hastalıklardan korur. 

 

Düzenli bir ev, daha az eşya, daha temiz bir yaşam alanı demek daha az toza maruz kalmanız demektir. Sizi tozlardan ve hastalıktan koruyabiliriz. Bazı araştırmalar geçmişi unutmanıza bile fayda sağladığını söylüyor, biz eski sevgilinizi unutturacağız demiyoruz ama birçok sorununuza çözüm olacağımızdan eminiz. 

 

Şimdi, evdeki toplaması en zor çekmecenizi düşünün. Cevabın sizin, eşinizin ya da kızınızın takı çekmecesi olduğuna eminiz. “Bu kolyeler durduğu yerde nasıl bu kadar karışabilir?” dediğinizi duyar gibiyiz. Sizi anlıyoruz, gerçekten bu takılarla baş etmek kolay değil. Bu soruna ve daha birçoğuna çözüm olarak sizlere bakır takı düzenleyicimizi sunuyoruz. 

 

Koleksiyonumuzdaki el işi, zarif bakır takı düzenleyicimizin size ne kadar yardımcı olacağına inanamayacaksınız. Bakırın en güzel, en naif hali olan takı düzenleyicimiz hem dekoratif hem de fonksiyonel anlamda odanıza çok yakışacak. 

 

 

 

El yapımı bakır takı düzenleyicimizi görüntülemek için buraya tıklamanız yeterli. 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: takı, takı düzenleyici, bakır takı düzenleyici
Nisan 23, 2020
Listeye dön